Aktuality

26. 11. 2012:

14.narozeniny, portrét Dne 26.listopadu od nás navždy odešla naše Bonynka, za čtrnáct let strávených se mnou, mi stihla dát neskutečné množství lásky a já jí za to už nikdy nepřestanu být vděčná! Děkuji, moje milá Bonie, že jsi mě naučila vážit si a ctít Tvoji silnou osobnost, byla jsi trpělivá a mé chyby jsi mi velkoryse odpouštěla,... Nepopsatelně nám s Bazíčkem chybíš, ale doufáme, že na nás trpělivě čekáš tam, kde Tě nic netrápí a jsi tam spokojená!

7. 11. 2012:

Bonie a vnučka Bludička Kyra Srdcerváč. Konečně, téměř po půl roce, jsem vystavila fotografie od majitelů Bonynčiny vnučky Bludičky Kyry Srdcerváč, jež je své babičce neuvěřitelně podobná. Alespoň já si to myslím ;)Za fotky mnohokrát děkuji a těším se zase někdy na viděnou. Stručně, co se u nás děje: Babička Bonie už je s námi 14,5 roku, právě hárá a zdá se být stále v dobré kondici. Bazik oslavil druhé narozeniny a pořád je to neuvěřitelně milé, mazlivé a ochotné stvoření, snad mu to i zůstane! Jak mi čas dovolí, pilně cvičíme, už kvůli tomu, že Bazik má výcvik nadevše rád...

10. 8. 2012:

Bazi vyje se sousedy. Foto: Jana Zítková Tradičně jsme strávili svou dovolenou na výcvikovém táboře v Jevišovicích. Bonie si užila nicnedělání v posteli, Bazík se opět spoustu nového naučil a panička si odpočinula a výborně se bavila! Fotografie zajímavých momentů od našich spolutáborníků najdete zde: od Elišky, od Jany Zítkové, od Báry

21. 6. 2012:

Titulní strana s Bonie Mrazivé ticho - Svět psů 5/2001 Při důkladném úklidu jsem objevila, mimo jiné, dnes již "archivní" číslo časopisu Svět psů z roku 2001, na jehož titulní straně byla fotografie mojí Bonie! Splnil se jí sen všech modelek 'titulka' byla její, i když Cosmopolitan by možná byl prestižnější a placený... :)

8. 6. 2012:

Spěchám za svou milou Bestou... Přišly nám krásné fotky od Hanky Černohorské z jarního svodu v Jevišovicích, Bazíkovi s kamarádkou Bestou z Heršpic to na nich samozřejmě náramně sluší:) Hance mnohokrát děkujeme!
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další