Aktuality

6. 1. 2007:

Poslední den v roce minulém jsme strávily stejně jako ten v roce 2003, výstupem na Radhošť. Doprovodil nás Jirka a jeho dva českoslovenští vlčáci, Besta z Uher a Elroy Dalmat. Moc jim děkujeme za výborný nápad, celé rodině za pohostinnost a příjemné chvíle!

1. 1. 2007:

Všem návštěvníkům stránek přejeme příjemný rok 2007 a spoustu radosti ze svých psích společníků! Jana a Bonie

29. 10. 2006:

Gratulujeme Baziliškovi Stín vlka! Dnes se svojí paničkou Míšou Říhovou složil úspěšně zkoušku základní ovladatelnosti ZZO. Připsal si tedy již druhou zkoušku a začíná se blížit v tomto ohledu mamince Bonie. Gratulujeme a děkujeme Bazi !!

28. 10. 2006:

Máme za sebou poslední letošní svod a bonitaci československých vlčáků, na Moravě v Ochozu u Brna. Předvedla se nám zbývající štěňátka z vrhu "C" na svodu a opět s krásným výsledkem, děvčata Clowie a Catananche shodně s kódem A60OfR1P1 a jejich bratr Cid s kódem A64OfR1P1. Opět tedy bez nedostatků, s krásnou srstí, zbarvením oka a dobrou povahou. Mimo to jsem se potkala s dalšími Stíny - Avahoc, Bellis a dokonce s vnoučaty naší Bonie Mrazivé ticho - především syn Avahoc, Argo Přízrak Karpat sklidil všeobecný obdiv a chválu. Bonie bohužel musela kvůli hárání zůstat doma, nemohla se tedy z nádherného podzimního výletu a svých potomků těšit se mnou. Opět majitelům moc děkujeme a těšíme se na další setkání!

25. 10. 2006:

V sobotu jsme se s Bonie vydaly až do Roudnice nad Labem držet palce našim štěňátkům, která reprezentovala chovatelskou stanici Stín vlka na svodu a bonitaci československých vlčáků. Sešli se nám čtyři potomci, na svod dorazili Cassiopeia a Ceterach a skvěle připraveni se na bonitaci předvedli Bellis a Bazilišek. Všechna naše štěňátka obdržela od bonitační komise hodnocení P1 - výborný soulad se standardem, jak jinak ;-). Cassiopeia se pyšní kódem svodu A63OfP1, Ceterach A71OfP1 to znamená, že komise na nich neshledala jediný nedostatek. Náročnější den měli starší sourozenci Bellis a Bazilišek, u nich komise zkoumala nejenom celkový vzhled, ale také podrobně měřila různé části těla a posuzovala povahu. Oba náročnou zkoušku dospělosti zvládli na výbornou, Bazilišek navíc celou dobu dával najevo svůj údiv nad zájmem kohokoliv o délku jeho ucha, obvod nadprstí, nebo hrudníku ;-) a bavil nejen 'paničku' ale i přihlížející. Bellis si odpoledne domů odvážela hodnocení A65E1OfP1/A (0/0), chovná, Bazilišek A66,5E1OgP1/A (0/0), chovný. Společně tedy mají jediný nedostatek - světle hnědé oko. Můžeme se těšit na další vnoučátka, a my si přejeme, aby byla zdravá, hodná, krásná - tedy "celá babička" :-). Majitelům mockrát děkujeme za bezvadnou přípravu pejsků, ať již na bonitaci nebo svod!

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další