Aktuality

24. 4. 2004:

Tři z našich štěňátek se zůčastnila dnešního svodu a bonitace v Jevišovicích, Akela a Atos se předvedli na svodu dorostu a Avahoc měla den náročnější, zkoumaly se její přednosti na bonitaci. Všichni tři si odnesli známku P1 - výborný! Od standardu se odchylují jen v maličkostech - děvčata mají shodně K1: dlouhý ocas (stejně jako maminka) a Atos E1: světle hnědé oko (to je naopak dědictví po tatínkovi Atosovi). Avahoc tím splnila všechny podmínky předepsané pro chov a může začít zvažovat partnera a těšit se na štěňátka. Všichni nám i svým majitelům udělali velkou radost. Gratulujeme!

10. 4. 2004:

Máme další, už třetí zkoušku! Je to Zkouška základní ovladatelnosti - ZZO, složily jsme ji dnes dopolene na domácím "cvičáku" ve Vlčnově. Fotky z této akce jsou v Galerii - v sekci Akce.

8. 3. 2004:

Konečně známe další z netrpěllivě očekávaných výsledků RTG vyšetření na dysplazii kyčelního kloubu a pokračujeme více než dobře. Velice milý a krásný Áron Stín vlka dostal od MVDr. Šterce hodnocení stejné jako maminka Bonie, tedy: stupeň B (0/1)!

29. 2. 2004:

Navštívit maminku Bonie přijeli Avahoc a Atos Stín vlka. Všichni tři měli evidentně obrovskou radost ze setkání, hráli si a řádili spolu tak, že nebylo vůbec snadné je vyfotit. Několik povedených obrázků najdete v Galerii - v sekci Štěňata.

6. 2. 2004:

Dnes přišel majitelům Avahoc Stín vlka výsledek rentgenologického vyšetření na dysplazii kyčelního kloubu od MVDr.Šterce. Potěšil nás velmi, zní: stupeň A (0/0)! Radost je o to větší, že rentgen odhalil i zoubek P1, který se doposud neprořezal. S napětím čekáme na výsledky ostatních štěňátek.

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další