Aktuality

29. 10. 2004:

Dalším Stínem vlka s vyhodnocením DKK od MVDr.Šterce je Atos, výsledek nás sice nenadchnul tak jako u jeho dvou sourozenců, ale jsme spokojeni, protože i když zní stupeň C (1/2), tak zaručuje Atosovi spokojený život se zdravým pohybem! A navíc také opravňuje, za předpokladu úspěšné bonitace, pro zařazení do chovu. Majitelům děkujeme!

16. 10. 2004:

Po deseti dnech přišlo loučení - Michal Dvoran si odvezl Amora zpátky domů na Slovensko a my jsme zůstaly opět samy, doufáme však, že ne na dlouho a v prosinci se budeme moci radovat z našich druhých štěňátek. V listopadu i letos navštívíme veterináře, aby nám Bonuščinu březost potvrdil ultrazvukem a my se netěšili nadarmo. V GALERII jsou konečně fotografie Amora a Bonie u nás.

6. 10. 2004:

Dnes jsme se konečně dočkali, po několika bezesných nocích se Bonie mohla radovat z partnera. Majitel Amora Gabčov dvor nám jej dnes přivezl a nechal u nás na několik dní. Bonie je z něj doslova nadšená a já také. Amor je vysoký, elegantní pes s neobyčejně dlouhýma nohama. S Bonie jsou velice málo příbuzní a pěkně se doplňují. Brzy přidáme do galerie jejich společné fotografie.

14. 7. 2004:

I letos plánujeme štěňátka, tatínka máme s velkou pravděpodobností vybraného, byly jsme jej o víkendu navštívit, oběma se nám velice líbil, paničce asi o trochu víc než Bonie:-) V sobotu 17.7. vyrážíme na výcvikový tábor, necháme si naši volbu potvrdit poradcem chovu a vystavit krycí list a potom už budeme jenom netrpělivě čekat na hárání. Pokud zvažujete pejska z naší chovatelské stanice, budeme rádi pokud se ozvete co nejdříve!

13. 6. 2004:

Včera jsme společně s majiteli Árona vystavovali na Mezinárodní výstavě psů v Praze Letňanech. Bonie byla po téměř čtyřhodinovém únavném čekání na posouzení vyčerpaná bez jakékoliv chuti se ukázat. Nutno dodat, že málokterý jiný pes na tom byl lépe. I přesto si oba naši pejskové odnesli hodnocení VÝBORNÝ a Bonie ještě k tomu V1 a titul CAC! Áron (V2) se jeví jako velice nadějný a pokud s pánem dopiluje předvedení v kruhu, můžeme v budoucnu čekat jistě i lepší výsledky. Fotografie najdete v galerii pouze dvě, nebyly zrovna ideální podmínky pro focení a ani čas ne.

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další