Aktuality

17. 2. 2012:

Hlídací pes Bazilišek.

Do Bazikovy galerie jsem přidala několik nových, zimních fotografií. Navíc na dnešní procházce byl opět vzorný pejsek, dvakrát se nechal odvolat od zvěře a kdykoliv krásně reagoval na přivolání, ono se mu teď v těžkém sněhu asi špatně běhá ;)

8. 2. 2012:

Významný den - dnes poprvé dal Bazík přednost volání paničky, před voláním přírody a podařilo se mi ho odvolat od stáda srnek! Mám velmi silný odpor k elektrickým výcvikovým pomůckám, bojuji s vlčí přirozeností pomalu a starými metodami, o to větší mám nyní ze svého "štěňátka" radost, u jeho babičky jsem na podobný okamžik čekala pěkných pár let ;) Doufám, že mu ta poslušnost vydrží...aspoň do zítřka! :)

5. 2. 2012:

Další výstava s Bazíkem, a opět výborný 3.! Tentokrát se jednalo o MVP 5.2.2012 v Brně, Bazilišek se na své první akci takové velikosti a důležitosti choval "bezvadně". Všechno pro něj byla obrovská zábava, všechny psy bez rozdílu rasy a pohlaví MUSEL olíznout (moc ho nezajímalo, zda oni o to stojí), s některými si pohrát a okousat jim hlavu ;), lidem loupil párky a maso z papírových tácků, dámám okusoval kožichy :) a v kruhu si sám převzal posudek od rozhodčího....No, a já mám radost, že mého psa život se mnou baví!

10. 1. 2012:

Všem návštěvníkům přejeme úspěšný rok 2012 a spoustu radostí se zvířecími společníky!

Podle četnosti aktualizací by se mohlo zdát, že se u nás nic neděje, to je ovšem pouze důsledek nepořádnosti lidské části smečky a nikoliv naší nečinnosti!

Například jsme se 25.9.2011 zúčastnili speciální výstavy ČSV v Jevišovicích, Bonynka si zasloužila ocenění V1, Nejlepší veterán výstavy! Bazilišek se na své první výstavě předvedl v početné konkureci a obdržel známku V3, s níž jsme také velmi spokojeni a určitě se zase příště někde předvedeme. ;-)

S Bazíkem pilně cvičíme, je to velmi šikovný, temperamentní a pracovitý pes, zatím paničce v tomto směru dělá samou radost! Na podzim jsme si zašli na procházku s několika dalšími vlčáky v okolí Mutěnic a na Silvestra vyrazili na výlet do Frýdlantu nad Ostravicí,... Jednoduše se snažíme stále něco podnikat, aby se nám náš mladý "pošuk" Bazík nenudil. :-)

3. 9. 2011:

Letos jsme s Bonie na LVT v Jevišovicích vybojovaly bronzovou příčku v náročném Jevišovickém pětiboji, co je ale důležitější, Bonynka ve svých třinácti letech vypracovala nejlepší stopu pětiboje a k nemalému překvapení paničky předvedla dokonalou - nejlepší obranu pětiboje! Mé jedinečné Bynušce moc děkuji za bojovné srdce, radost a ochotu s jakou se se mnou do soutěže pustila, ačkoliv fyzické síly jí rychle ubývají, zůstává hrdou a nepřekonatelnou Madam... Fotografie z této akce si můžete prohlédnout v galerii - "Aktivity a akce"

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další