Aktuality

17. 6. 2007:

Máme návštěvu! Každý dobře vychovaný potomek nezapomíná na své rodiče ani po odchodu z domova a tak Bazilišek přijel koncem mimulého týdne na prázdniny zpět do Vlčnova. Zůstane u nás do neděle a my z něj máme obrovskou radost. S maminkou si rozumí, jako by ani nikdy od nás neodešel, nejenomže Bonie absolutně respektuje, ale také si spolu dokáží ještě pořád krásně hrát. Předpokládám, že na letošní "dovolenou" bude Bazi, stejně jako my, dlouho a rád vzpomínat ;-)!

20. 5. 2007:

První výsledek rentgenologického vyšetření na DKK ve vrhu C už známe, krasavice Clowie k naší velké radosti obdržela výsledek negativní A (0/0). Majitelům děkujeme a gratulujeme!

6. 5. 2007:

Ze včerejší klubové výstavy v Litoměřicích odcházeli naši Stínové vlka opět ověnčeni tituly. Nejmladší z našich dětí Ceterach zvítězil v mezitřídě a obdržel hodnocení výborný 1 a titul CAJC, jeho starší sestřička Bellis dokonce ve třídě otevřené. Taktéž jí bylo zadáno hodnocení výborný 1 a titul CAC, navíc v silné konkurenci vybojovala i titul 'Nejhezčí fena'. Podporou sourozencům byl i bratr Bazilišek, náš oblíbený rošťák byl hodnocen v otevřené třídě jako velmi dobrý. Maminka Bonie Mrazivé ticho oslavila deváté narozeniny vítězstvím ve třídě veteránů. Všem majitelům velice děkujeme a těšíme se na další společné úspěchy ;-)!

2. 5. 2007:

Další z našich psích dětí, Berry Stín vlka, úspěšně složilo zkoušku dospělosti. Berry se zůčastnil jarní bonitace v Jevišovicích, v sobotu 28.4.2007. Berrýskovo přirozené a vzorné chování nás velmi potěšilo a díky němu také obdržel krásný bonitační kód A67OhR1P1, tedy - výška 67 cm, povaha dobrácký méně dráždivý (stejně jako maminka) a soulad se standartem výborný! Spolu s negativním výsledkem RTG vyšetření na DKK se z něj tímto stává vhodný partner pro československé vlčačky a my se již těšíme na další krásná a hodná vnoučátka ;-)! Děkujeme majiteli za účast a vynikající reprezentaci Stínu vlka!

24. 4. 2007:

Právě dnes Bonie Mrazivé ticho slaví své deváté narozeniny - ve zdraví, s dobrou náladou a chutí do života. Věřím, že to tak i zůstane... Mockrát jí děkuji za dosavadní krásné roky po jejím boku a přeji jí i sobě ještě spoustu podobných!

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další