Aktuality

11. 2. 2007:

S velkou radostí oznamujeme, že před několika hodinami se náš milý syn Bazilišek Stín vlka stal hrdým tatínkem hned deseti štěňátek. Mamince Arnie z Kamenaček se v chovatelské stanici 'Mijaver' narodilo v průběhu odpoledne šest dcer a čtyři synové. Všem gratulujeme a chovatelům držíme palce, čeká je náročné ale krásné období s bandou malých bazilišků :-)!

21. 1. 2007:

Dnes nás velmi potěšila zpráva, že náš Bazilišek Stín vlka bude tatínkem. Maminkou jeho štěňátek je Arnie z Kamenaček, očekáváme vynikající povahy, snadnou cvičitelnost a po babičce Bonie také trochu té krásy :-). Štěňátka by se měla narodit kolem poloviny února. Máte-li chuť pořídit si kousek "baziliška", chcete-li se svým psem cvičit, něco prožít a získat milujícího přítele, pak se nám ozvěte a my předáme kontakt. Do nových domovů se vnoučátka vydají přibližně v polovině března a my se už teď těšíme, že je ještě předtím navštívíme!

14. 1. 2007:

Výstavu v Olomouci jsme absolvovaly ve velmi nepříjemných a stísněných podmínkách výstavního pavilonu, ačkoliv v okolí zůstaly nevyužity rozlehlé plochy krásně zelených trávníků. I přes nevhodné prostory pro předvedení našeho plemene, pro nás dopadla výstava výborně. Sešly se nám tři dcerky Stín vlka, žádná neprojevila ani náznakem neklid, nebo obavy z kluzké dlažby, množství lidí, psů a pachů, pro ně v takovém množství dosud neznámých. Všechny třídy, kde se Stín vlka objevil, také vyhrál,Bellis obržela CAC ve třídě otevřené, Catananche V2 a navíc Clowie získala titul BOB - vítěz plemene. No, a maminka Bonie má v posudku hodnocení: "devítiletá fena, předvedena v obdivuhodné kondici, fena přes svůj věk prezentuje typického představitele plemene, včetně mechaniky pohybu, pigmentu, zaúhlení končetin. Rozhodčí s potěšením zadává V1 a děkuje majitelce za péči a lásku." Uznejte sami, co víc si můžeme přát...?

13. 1. 2007:

Chystáme se na národní výstavu do Olomouce, máme domluveno setkání s dcerami Bellis, Clowie a Catananche. Bonie předvede vynikající kondici již ve třídě veteránů, doufáme, že úspěšně :-). Rádi uvidíme nejenom 'naše' Stíny vlka, ale i ostatní návštěvníky a zájemce o Československé vlčáky! Těšíme se na příjemně strávenou neděli!

7. 1. 2007:

V polovině listopadu 2006 se naší Akele Stín vlka, žijící v Belgii v chovatelské stanici 'Of Mercedes Dream', narodilo deset štěňátek. Bonie se tedy opět stala babičkou :-). Nyní již štěňátka pomalu odcházejí do svých nových domovů, my jim přejeme výborné páníčky a dlouhý spokojený život, stejně jako Akele pevné zdraví a spoustu trpělivosti se svými potomky.

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další