Aktuality

24. 4. 2011:

V dobré náladě, těšící se dobrému zdraví, a s dostatkem sil na zvládání nevycválaného vnuka, dnes slaví Bonie již 13.narozeniny. Gratuluji a přeji do dalších let hlavně zdraví a chuť prožívat další dny a roky po mém boku!

3. 12. 2010:

Připravujeme se na příchod nového člena smečky, své babičce Bonie bude přibližně od 20.prosince dělat společnost Bazilišek z Březovské samoty. Doufám, že Bonie příchod štěňátka potěší a uvítá možnost jej vychovat podle vlastních představ a předat mu své cenné životní zkušenosti ;-)

21. 10. 2009:

Hned v zápětí se k nám donesla další radostná novinka, svých prvních štěňátek se dočkal také náš syn Berry Stín vlka. Čtyři pejsci a jedna fenka se narodili v chovatelské stanici Z deštné hory. Rodičům i chovateli gratulujeme!

15. 10. 2009:

Po velmi dlouhé době nás příjemné zprávy donutily aktualizovat novinky, dnes nad ránem se stala maminkou svých prvních štěňátek naše Clowie Stín vlka! Další podrobnosti na jejích stránkách . Moc se s babičkou Bonie těšíme na návštěvu!

9. 11. 2008:

Aktualizaci stránek i nadále velmi zanedbávám. Totéž určitě neplatí o Bonie! Samozřejmě většinu společného času trávíme procházkami a výlety převážně v okolí. Na letošní letní tábor jsme si vyjely na Slovensko, výborně jsme si odpočaly a stále rády vzpomínáme na krásnou přírodu, příjemnou společnost a nocování ve stanu :-)!

Bonitaci úspěšně zvládnul na podzim i Ceterach Stín vlka a kódem A71 Og P1/A (0,0) nás velmi potěšil a stal se chovným psem! Velmi majitelům děkujeme a těšíme se na další vnoučátka naší Bonie.

Do galerie jsem doplnila něco málo fotografií, nutno bylo založit složku "Vnoučata, pravnoučata,..." neboť, k naší velké radosti, se nám stále množí českoslovenští vlčáci, kteří hrdě v rodokmenu nesou jméno Bonie Mrazivé ticho ;-). Bohužel, nedokážu spočítat kolik jich vlastně je, někde u čísla 60 jsem se přestala orientovat...vím jen, že Bonie je velmi půvabná mnohonásobná babička :-)

Jakmile Bonie přestane hárat, vyrazíme na výlet, navštívit některé z našich dětí. Už teď se těšíme!

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další