Aktuality

12. 10. 2007:

Dnes se dostavil další radostný výsledek rentgenologického vyšetření na DKK, tentokráte majitelům naší Kačenky - Catananche Stín vlka, výsledek zní A(0/0) a nás nesmírně těší! Majitelům za absolvování procedúry děkujeme!

6. 10. 2007:

Opět hlásíme plánované rozšíření naší "rodiny", dcera Akela žijící v Belgii v chovatelské stanici of Mercedes Dream, byla nakryta velmi hezkým psem ze slovenského chovu - Alfi Tajomný tulák. Štěňátka by se měla narodit přibližně za měsíc a my doufáme, že i další naše vnoučátka budou zdravá, krásná a i s maminkou se budou mít čile k světu! Samozřejmě, kontakt případným zájemcům rádi zprostředkujeme!

1. 10. 2007:

Z víkendu v Jevišovicích jsme si kromě zážitků přivezly z přeboru ČSV podle zkušebního řádu ZVV1 třetí místo v poslušnosti, opět mě Bonie velmi potěšila! Sice předvedla, jak bývá zvykem, velmi neochotnou a pomalou ovladatelnost na vodítku, naopak radostný, až nadšený aport a pěkné štěkání na povel, stejně jako provedení všech překážek. Nedělní výstavu jsme sledovaly už jenom jako diváci. Posouzeni na ní byli sourozenci Cid a Catananche Stín vlka, Cid s výsledkem velmi dobrý a pochvalou za neobyčejně hustou srst, Catananche dokonce s hodnocením výborná 2 a titulem res.CAC! Ještě jednou majitelům děkujeme za účast a reprezentaci!

28. 9. 2007:

V minulém týdnu se rodina "našich příbuzných" rozrostla o šest Bonynčiných pravnoučátek! Syn Avahoc Stín vlka, Argo, se stal otcem štěňátek narozených v chovatelské stanici 'Z Holštejna'. Štěňátkům pro začátek přejeme hodně zdraví, radostí a hodné majitele. Dnes odjíždíme za velmi nepříznivého počasí do Jevišovic, kde se zúčastníme přeboru a na výstavě v neděli zkonrolujeme jak prospívají naši početní potomkové ;-).

30. 7. 2007:

Stejně jako pět let minulých, i letos jsme trávily s Bonie společnou dovolenou v Jevišovicích na výcvikovém táboře. Překvapit nás asi už nemá co, tak jako dříve jsme si krásně odpočaly, pobavily se se známými a nakonec absolvovaly i náš oblíbený "Memoriál Karla Matušince" aneb Jevišovický pětiboj. Letos jako absolutně nejstarší psí účastník v historii Bonie obhájila krásné třetí místo z dvou let předcházejících. Vítěztví vybojovala hned ve dvou disciplínách, jednak klasicky v pullingu a potom také v poslušnosti ztížené "rušivými vlivy". Nutno dodat, že i v diciplíně nejnáročnější, orientačním běhu, obstála znamenitě, zaběhla celou trasu, i když bohužel kvůli bloudění paničky dorazila do cíle až po limitu, překypovala po krátkém odpočinku energií a nadšením přímo nevídaným. Ze všech dosavadních ročníků, tento patřil k těm náročnějším, ale zároveň zábavnějším a velmi dobrodružným. Děkuji organizátorům za neopakovatelné zážitky a dobré nápady ;-) a ze všeho nejvíc děkuji statečné bojovnici, mojí Bonie!

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další