Aktuality

8. 5. 2006:

K sestřičce Bellis, která již na několika výstavách úspěšně reprezentovala chovatelskou stanici Stín vlka, se na pražské MVP přidal i Bazilišek. Oba odešli ověnčeni medailemi a s titulem CAJC "v kapse". Kromě šťastné chovatelky jejich úspěšné vystoupení sledoval i mladší bratříček Cork, který už brzy doroste ve zdatnou konkurenci. Všem majitelům, jež přivedli své Stíny ukázat mockrát děkujeme a těšíme se na další příjemné setkání!

26. 3. 2006:

Jsme samy! Dnes odešel do svého stálého domova i náš milý Cork Stín vlka, jemuž jsme neřekli jinak než Korýšku. Ani letos se sloučení neobešlo bez slzí a pochybností z naší strany. Všem našim štěňátkům, těm, která s námi nejsou již dlouho, nebo nás opustila nedávno, z celého srdce přejeme spokojený, dlouhý psí život, hodné, chápavé, trpělivé a silné lidské kamarády. Svým majitelům, doufáme, přinesou spoustu radosti a poznatků, jež dokáže odhalit citlivá vlčáčí duše. Sobecky doufám, že nikdy nebudu litovat, že jsem byla tím, kdo rozhodl o jejich příchodu na svět, mezi nás lidi! Těšíme se na brzké shledání se štěňátky i jejich páníčky.

11. 3. 2006:

Dnes i Catananche opouští rodný pelíšek a tak opravdu posledním Bonynčiným potomkem, který ještě hledá majitele a hlavně kamaráda zůstává Cork. Náš prvorozený pejsek skutečně zbožňuje lidi, rád spí s paničkou v posteli, je hravý a velmi živý. Bude tedy potřebovat strávit hodně času s budoucím majitelem, ničeho se ale nebojí a odvaha mu rozhodně nechybí. Cork by jistě byl jedinečný jak na výcvik tak pro jiné psí aktivity. Zítra bude mít osm týdnů, chcete-li se mít doma odvážného přítele, nebo se třeba jenom přijet podívat, ozvěte se.
Těšíme se na Vás!

26. 2. 2006:

Naše děti dosáhly věku, kdy opouští domov a nastalo nám velmi bolestné loučení se zvířátky, o které jsme pečovali šest týdnů. Smutek je o to větší, že jde o poslední Bonuščina štěňátka, nyní budeme zimy trávit spolu na pocházkách, na výchovu potomků budeme vzpomínat a doufám, navštěvovat vnoučátka. Chlapcům jsme našli nové, hodné majitele, ale nečekaně je stále k dispozici jedna holka. Jmenuje se Catananche a říkáme jí "Katuško", je velmi temperamentní, zvědavá a krásně zbarvená. Rozhodně budoucímu majiteli přinese spoustu radosti, ať už se rozhodne s ní podnikat cokoliv! Uvažujete-li o psí kamarádce s velkým srdcem, ozvěte se, rádi se vám budeme věnovat.

24. 1. 2006:

V neděli 15.1.2006 od 16:30 do 20 hodiny nám Bonie přivedla na svět 6 štěňátek, která se čile a směle pustila do života. Ve vrhu máme tři holky a stejně tak tři kluky. Všem se brzy kožíšek zabarvil hezky do šeda a tak jim říkáme "blonďáci". Maminka Bonie vzorně o děti pečuje a krmí, takže svou váhu zdvojnásobili už sedmý den života. Na nové, hodné a zodpovědné páníčky ještě čekají všichni kluci. Hledáte-li sebevědomého, samostatného a odvážného průvodce životem, mohli byste jej v našem pelíšku najít...

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další