Aktuality

6. 12. 2007:

Narozením dvou holek a čtyř synů našemu Aresovi se Bonie stala babičkou již rovným pasesáti štěňátkům! Ještěže u psů babičky své vnuky na Mikuláše neobdarovávají :-)) Aresovy děti narozené v chovatelské stanici 'Stříbrný úplněk' se chystám navštívit, uvidíme zda mi počasí dovolí...

11. 11. 2007:

Dnes ráno se v Belgii, chovatelské stanici 'of Mercedes Dream' , narodilo naší Bonie dalších sedm vnoučátek, jsou to čtyři kluci a tři holky. Mamince Akele Stín vlka i jejím potomkům přejeme hodně zdraví a štěstí v životě!

3. 11. 2007:

Další náš syn absolvoval rentgenologické vyšetření na DKK, a opět s nejlepším výsledkem. Cork Stín vlka si od MVDr. Deckera přinesl vyhodnocení A (0/0)! Opět majitelům moc děkujeme za absolvování vyšetření!

31. 10. 2007:

Díky Aresovi Stín vlka a především Dině Doubravce z Vlčí chaloupky se těšíme na další vnoučátka naší Bonie. Předností tatínka Arese je silná, vyrovnaná povaha a vrozené vlohy pro sportovní kynologii, které bohužel u dnešních vlčáků nejsou příliš časté. Budoucí maminku osobně neznáme, jde o krásnou, na výstavách úspěšnou a podle majitele Arese velice milou fenku. Díky této kombinaci i pěknému rodokmenu obou rodičů se zájmem očekáváme příchod štěňátek 'Stříbrný úplněk' na svět, podle mě se jedná o velmi nadějné spojení. Mamince Dině přejeme hodně zdraví!

28. 10. 2007:

Po sérii zpráv radostných, se mi takto smutná píše nesmírně obtížně. Dnes ráno naši rodinu Stín vlka na vždy opustil Áron Stín vlka, v nedožitých pěti letech prohrál svůj boj s těžkou nemocí. S obrovskou vděčností děkujeme jeho majitelům za vše, čím jeho krátký, ale krásný život obohatili a za všechnu lásku, kterou mu věnovali! Navždy na něj budeme vzpomínat jako na něžné, milé štěňátko s "náprsenkou"...

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další