Aktuality

26. 12. 2005:

Nezůstalo jenom u plánů a i tentokrát přivede Bonie na svět svému partnerovi a chovatelce k velké radosti štěňátka. Na ultrazvuku pan doktor napočítal 5-6 štěňátek, vypadá to opět na pěknou vlčí rodinku ve Vlčnově! Narození Stínů vlka očekáváme kolem 17.ledna 2006 a budeme se snažit o této události co možná nejdříve informovat na těchto stránkách. Budoucí mamince Bonie přejeme pevné zdarví a hodně sil pro výchovu potomků...

4. 11. 2005:

Samozřejmě také letos plánujeme štěňátka, protože Stínů vlka není nikdy dost :-)! Letos k nám na týden práznin konečně přijede Dak Kollárov dvor z Rakouska, na nějž se těšíme už dva roky. Krytí plánujeme v týdnu od 13.11.2005 a pak by se štěňátka "C" narodila přibližně v druhé polovině ledna. Máte-li zájem spojit svůj život s tvorečkem, jemuž geny slibují vynikající exteriér a 31% vlčí krve v žilách, ozvěte se. Těšíme se na vás!

22. 10. 2005:

Dnešní informace jsou pro nás zvláště radostné, byly jsme s Bonie fandit našim štěnátkům na bonitaci a svodu v Roudnici nad Labem. Letos nás reprezentovali čtyři Stínové a všichni si od bonitační komise vysloužili známku P1 = výborný! Jak jinak ;-). Na svodu nás potěšila překrásná Cassiopeia kódem A63OfP1 a její obrovitý bratr, krasavec Ceterach, jenž obdržel kód A71OfP1. Náročnější den měli bonitovaní sourozenci Bellis a Bazilišek, o to větší dík patří jejich majitelům, kteří je výborně na zkoušku dospělosti připravili! Bellis se pyšní hodnocením A65E1OfP1, chovná. Bazillišek pojal den jako neobyčejnou příležitost k seznámení s novými lidmi a nadšenému shledání s těmi známými. Ačkoliv netajil svůj údiv nad zájmem bonitační komise o délku jeho ucha, obvod nadprstí ...a jiné tělesné míry, vše v klidu prošel s "úsměvem" a vrtěním ocasu. Jeho komise ohodnotila kódem A66,5E1OgP1, chovný. Obě bonitovaná 'štěňátka' mají tedy shodně jediný nedostatek a to světle hnědé oko. Jistě nebude dlouho trvat a Bonie se dočká dalších vnoučátek, která budou 'celá babička' ;-). Moc děkujeme majitelům za předvedení jejich pejsků a těšíme se na shledanou!

17. 10. 2005:

S uspokojením oznamujeme, že všechna naše "česká" štěňátka z vrhu "A" mají splněnou zkoušku z dospělosti. Jejich majitelům mockrát děkujeme za čas věnovaný přípravě na bonitaci a za výborný přístup k této povinnosti! Netrpělivě očekáváme výsledky RTG DKK našeho největšího kluka Arese. K naší velké radosti se na svody dostavili i všichni sourozenci z vrhu "B" a společně "zaStínili" všechny ostatní vlčáky:-)

5. 10. 2005:

Konečně se podařilo po technických problémech aktualizovat stránky, návštěvníkům se omlouváme za dosavadní neaktuálnost! V GALERII hledejte fotky našich druhých štěňat a brzy také z Jevišovic.

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další