Aktuality

8. 10. 2006:

V poklidném tempu užíváme končící léto, občas navštívíme Jevišovice, nebo některé z našich štěňátek, procházíme se přírodou a těšíme se na podzimní svody a bonitace, kde se, doufáme, sejdeme se spoustou našich psích dětí. Letos poprvé, po sedmi letech, nekontrolujeme hárání a nedomlouváme krytí, Bonie letos oslavila osm let, proto soudím, že má nárok na klidnou zimu, kdy se budeme věnovat pouze jí. Štěňátko od nás mít tedy už nemůžete, ale máte-li zájem si o vlčáku popovídat, nebo si pohladit vlkošedý kožich, neváhejte nás kontaktovat.

5. 8. 2006:

Již téměř týden se regenerujeme a vstřebáváme doma zážitky z letního tábora v Jevišovicích. Letos jsme opět strávily velmi příjemných čtrnáct dní ve společnosti vlčáků z celé ČR a samozřejmě jejich majitelů. Nejvíce nás zajímala a potěšila naše štěňátka, jež se nám přijela předvést v hojném počtu. Měly jsme šanci těšit se z Atose, Bellis, Bonie, Baziliška, Besty, Catananche a na prázdniny jsme měly půjčeného Berryho. První naší radostí byla složená zkouška talentovaného syna Baziliška, předvedl své schopnosti výborně a moc nás potěšil. Na výstavu, jež zakončovala v sobotu tábor, jsme pozvaly i tatínka vrhu „B“ Amora Gabčov dvor, povedl se nám tedy výjimečný kousek a sešla se celá rodina, maminka s tatínkem i jejich pět dětí. Kromě zábavy a předvádění kvalit na výstavě jsme musely opět dokázat neklesající výkonnost naší ‚babičky‘ Bonie v Jevišovickém pětiboji a, jak jinak, než opět velmi úspěšně, obhájily jsme loňské krásné třetí místo! Největší zadostiučinění na nás čekalo v sobotu, kdy na klubové výstavě silně zastoupená chovatelská stanice Stín vlka získala dvě třetí místa v mezitřídách, jednou si V3 odnesl Berry a další patří Bestě, navíc v závěrečných soutěžích jsme obdrželi titul Nejlepší chovatelská skupina! Všem majitelům našich štěňátek, kteří k úspěchu významně přispěli, mnohokrát děkujeme!

5. 8. 2006:

Včera nás návštěvou potěšila dceruška Clowie Stín vlka, maminka měla radost, že má koho alespoň chvilku vychovávat a nakonec si spolu obě holky celkem hezky hrály. Díky tomu, že Clowie jsme poměrně dlouho neviděly, byla pro nás její krása příjemným překvapením, v povaze se také velmi podobá Bonie a přivítala nás úplně stejně jak to má ve zvyku její maminka:-), majitelé Stínu vlka vědí co mám na mysli ;-). Pro stránky jsem pořídilaněkolik fotografií, jež najdete v galerii. Máme z naší holčičky velkou radost a těšíme se na další setkání, nejenom s ní, ale i ostatními sourozenci z naší chovatelské stanice.

7. 7. 2006:

Intenzivně se věnujeme přípravám odjezdu na výcvikový tábor do Jevišovic, tedy, já se věnuji organizování a balení, potřebného vybavení, Bonie mezitím sklízí jahody a především třešně :-). Protože na výcvikovém táboře se má cvičit a Bonynka jako moudrá vlčáčí babička cvičí již jenom pro radost, rozhodli jsme se vzít na prázdniny s sebou syna Berryho, jehož páníček nemá bohužel volno. Pokud se tedy chystáte do Jevišovic, nepotkáte tam jenom nás s Bonie a Berrýskem, ale také doufejme Baziliška, Bellis, Bonynku, Atose, Catananche... vypadá to, že v Jevišovicích bude letos v létě Stínů opravdu hodně. Přejeme si, aby vše dopadlo podle plánů a sešlo se nám dětí co nejvíce. Průběžně také přidávám fotografie našich posledních štěňátek, které mi jejich majitelé posílají, moc jim za to děkuji!

18. 5. 2006:

My všichni, v chovatelské stanici Stín vlka, máme další významný důvod k oslavě, náš syn Ares dnes absolvoval RTG vyšetření na DKK a verdikt doktora Deckera zní 0/0! Aby byl k dispozici psím krasavicím a jejich majitelům pro založení dalšího pokolení už jemu, stejně jako ostatním "klukům" z vrhu A, chybí jenom absolvovat výstavu. Majiteli mnohokrát děkujeme a zároveň jemu i pejskovi gratulujeme!

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  Další